Droserin złagodzi uczucie pieczenia w gardle, a ze względu na zawartość imbiru i tymianku ukrwi i rozgrzeje
chore miejsca. Dzięki dziewannie...
więcej »
działa na regenerację i dobry stan górnych warstw skórnych,
dzięki wysokiej zawartości przeciwutleniaczy. Ruticelit jest również wspaniałym...
więcej »
Informacja dostępna w serwisie od: 01.12.2008 (5966 dni)
Produkt był oglądany: 4631 razy
US Pharmacia Gripex noc 12 tabletek nie posiada jeszcze żadnej opinii. Dodaj swoją opinię
US Pharmacia Gripex noc 12 tabletek nie ma żadnych komentarzy. Aby dodać swoją uwagę do opinii innych lub zadać pytanie dotyczące produktu, dodaj własny komentarz
Opis produktu:
Zaawiera kompozycję specjalnie dobranych składników, z których jeden zwalcza gorączkę i bóle (paracetamol 500mg), drugi katar i zatkany nos (pseudoefedryna 30mg), a trzeci kaszel (dekstrometorfan 15mg). Natomiast łagodne działanie dodatkowego składnika (chlorfeniramina 2 mg) ułatwia spokojny, leczniczy sen, tak ważny podczas rekonwalescencji.
Wskazania do stosowania
Łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych takich jak: gorączka, katar, kichanie, obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych, suchy kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.